
JASŁO-SZKOLNA. Dnia 25 czerwca przy słonecznej pogodzie, punktualnie o godz.15:00 rozpoczął się pierwszy Piknik Rodzinny zorganizowany przy naszym żłobku w Jaśle. Spotkanie rozpoczęło się wspólną Eucharystią z udziałem dzieci i ich rodziców, której przewodniczył i homilię wygłosił ks.Mariusz Wawrzynek. Kolejnym punktem imprezy były wspólne zabawy zorganizowane przez s. przeł. Karinę Pawłowską, która wcielając się w Pszczółkę Maję zarażała swym entuzjazmem wszystkich uczestników pikniku. Wspaniała aura pozwalała na przeprowadzenie licznych konkurencji zarówno dla dzieci jak i dla pozostałych gości.
Wielkie zainteresowanie wzbudzało formowanie balonów w różnorodne kształty, malowanie twarzy oraz robienie dużych baniek mydlanych. Ogromnym powodzeniem cieszyły się również dmuchane zjeżdżalnie, trampolina i tradycyjne huśtawki.
W chwili odpoczynku można było skosztować wspaniałych wypieków, które specjalnie na tę okazję przygotowały mamy naszych maluchów. Na zwolenników tradycyjnej polskiej kuchni czekały kanapki oraz kiełbaski z grilla, których zapach roznosił się po całej okolicy. Tego dnia plac żłobka stał się szczególnym miejscem spotkań, wspólnej rekreacji, ogromnej radości.
Wyjątkową chwilą podczas pikniku było pożegnanie absolwentów żłobka, którzy już od września będą uczęszczać do przedszkola. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz figurki Matki Bożej z Fatimy.
Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki, które można było zauważyć podczas pikniku. Dziękujemy wszystkim, za czynny udział, oraz radosną atmosferę.
|