Hide/Show Panels Hide/Show Panels
off

Zwyciężczynie turnieju tenisa

Z naszych Wspólnot
wręczenie nagródMIEJSCE PIASTOWE - KPW. W piątek 15.04.2011 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji "Wisła" w Tarnobrzegu, zmierzyło się ze sobą 17 ekip, składających się z podopiecznych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych oraz Domów Dziecka z całego województwa podkarpackiego. Również nasze wychowanki z Katolickiej Placówki Wychowawczej "Nasz Dom" w Miejscu Piastowym, wzięły udział w turnieju. Rozgrywki odbyły się w czterech kategoriach. Utalentowane tenisistki z Miejsca Piastowego z racji swojego wieku grały w dwóch kategoriach: Sabina Kuśnierczak zajęła zaszczytne III miejsce w kategorii I i Kinga Englot, mistrzyni III kategorii, zajęła I miejsce. W turnieju udział wzięły również bardzo dobrze grające w tenisa stołowego zawodniczki: Grażyna Bober oraz Klaudia Kuśnierczak, które podobnie jak Kinga były zakwalifikowane do III kategorii. Opiekę nad tenisistkami sprawowała s. Joanna Sławniak. Dziewczyny dzięki swojej pasji do tenisa stołowego zajęły wspólnie III miejsce. Zdolności sportowe naszych przedstawicielek zostały nagrodzone prezentami za indywidualne osiągnięcia jak również za osiągnięcia grupowe. Gratulujemy młodym tenisistkom osiągnięć i gorliwego ducha walki.

Dodane przez sMonika dnia 18 kwiecień 2011 15:55 · 0 Komentarzy · 7084 Czytań · Drukuj · PDF document