Hide/Show Panels Hide/Show Panels
off

MSM i Śluby Wieczyste Michalitek

Dom Generalny
tegoroczne profeski wieczysteDrugi dzień MSM w Miejscu Piastowym (17.06.2012) rozpoczął Zespół EN GEDI i Armia Dzieci. Im zawdzięczamy wspaniałą animację całego spotkania. Niezależnie od upału, bez wytchnienia służyli swoim śpiewem, muzyką, modlitwą. Następnie do młodych przemówił Krzysztof Zielski z Gliwic. Dzielił się on swoim bolesnym doświadczeniem uwikłania w bioenergoterapię oraz radością uwolnienia z wpływów złych mocy przez Jezusa Chrystusa, Jedynego Pana i Zbawiciela. Ostrzegał młodzież przed niebezpieczeństwem eksperymentowania z siłami, które nie są z Prawdziwego Boga.
Dużym przeżyciem dla wszystkich zebranych była ceremonia ślubów wieczystych trzech sióstr michalitek. Złożyły ją podczas Liturgii Eucharystii, odprawianej przez 30 kapłanów pod przewodnictwem ks. Kazimierza Radzika, przeł. gen. CSMA na ołtarzu fatimskim przed Sanktuarium św. Michała Arch. Siostry Agnieszka Osiatycka, Monika Sudy i Jolanta Grzywna odpowiedziały "tak" na zaproszenie Chrystusa i powierzyły Mu się na całe życie, ślubując czystość, ubóstwo i posłuszeństwo.Przed obrzędem profesji rodzice pobłogosławili swoje córki, aby wytrwały w swoich ślubach aż do śmierci. "- Jezus zapraszając wasze córki do oblubieńczej miłości, wyjątkowo wchodzi w waszą rodzinę i staje się waszym domownikiem"- mówiła do rodziców profesek m. Natanaela Bednarczyk- przełożona generalna. W homilii ks. Leszek Przybylski powiedział m.in.: "Drogie siostry, jesteście dane światu dziś szczególnie na jego niepogodę. Poprzez strój, styl życia, poprzez rezygnację z wielu rzeczy godziwych i dozwolonych, stajecie się szczególnym znakiem dla świata..." Siostry, które złożyły śluby wieczyste pochodzą z Ostrowca Świętokrzyskiego, Namysłowa k. Opola i Grodziska Nowego k. Leżajska.

Pan Krzysztof Zielski dzieli się swoim trudnym doświadczeniem powrotu do Boga:



Krzysztof Zielski


EN GEDI I ARMIA DZIECI wspaniale animowali całe spotkanie:

En Gedi i Armia Dzieci


CEREMONIA ŚLUBÓW WIECZYSTYCH I WSPÓLNE ZDJĘCIE UCZESTNIKÓW UROCZYSTOŚCI:



ORGANIZATORZY DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM, którzy w jakikolwiek sposób wspomogli Michalickie Spotkanie Młodych - swoją pracą, finansowo, darami. Wielkie Bóg zapłać kierują także do mediów, które objęły nad spotkaniem patronat medialny, zapowiadały mające się odbyć spotkanie i informowały w trakcie i po MSM Dziękujemy: Radiu Maryja i Telewizji Trwam, Dobrym Mediom, Telewizji Rzeszów, Radiu Rzeszów, Radiu Via, Radiu Fara, religijnym czasopismom i portalom: "Gość Niedzielny", "Wiara.pl","KAI", "Niedziela" Przemyska i Rzeszowska, "Nasza Arka". Niech Bóg będzie uwielbiony i niech Wszystkim błogosławi.

Dodane przez sdawida dnia 18 czerwiec 2012 12:00 · 0 Komentarzy · 10663 Czytań · Drukuj · PDF document
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
off
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Na dzisiaj
Losowa fotka
junioracki stroik
junioracki stroik
Święta w klasztorze
Pomoc Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

sMonika
15/03/2021 20:46
Relacja z Domu Samotnej Matki w Przemyślu w TVP 1
link
miedzy-ziemia-a-nie bem,14
032021,5242716 1


sMonika
30/11/2020 16:20
S. Dorota Burczyk-O zdalnej katechezie w Radio Fara
link
iwum-mp3/rtd-2020-1 1-24-a
ktywizacja_dzi eci_na_zdal
nej_katec hezie_sDorota-Bu
rczy k.mp3


sMonika
28/10/2020 11:33
Wywiad z s. Hiacyntą link

Archiwum
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.