Hide/Show Panels Hide/Show Panels
off
Grafik postu powołaniowego 2018/2019

Grafik postu powołaniowego 2018/2019


DATA           DZIEŃ               IMIĘ I NAZWISKO SIOSTRY


14.05.2018    Poniedziałek      M. Natanaela Bednarczyk
15.05.2018    Wtorek            s. Julia Szteliga
16.05.2018    Środa              s. Maksymiliana Ciepała
17.05.2018    Czwartek          s. Łucja Ożóg
18.05.2018    Piątek              s. Leonia Przybyło
19.05.2018    Sobota             s. Gabriela Sporniak
20.05.2018    Niedziela          Ur. Zesłania Ducha Św.
21.05.2018    Poniedziałek      NMP Matki Kościoła
22.05.2018    Wtorek            s. Klara Rogala
23.05.2018    Środa              s. Mieczysława Kozioł
24.05.2018    Czwartek         s. Stanisława Stępień
25.05.2018    Piątek             s. Rafaela Glińska
26.05.2018    Sobota           s. Regina Herbut
27.05.2018    Niedziela         Ur. Najświętszej Trójcy
28.05.2018    Poniedziałek    s. Lucyna Białczyk
29.05.2018    Wtorek           s. Edmunda Milczarczyk
30.05.2018    Środa             s. Zefiryna Kulej
31.05.2018    Czwartek        Ur. Bożego Ciała
01.06.2018    Piątek            s. Salezja Siekiera
02.06.2018    Sobota           s. Kasjana Błędzińska
03.06.2018    Niedziela    
04.06.2018    Poniedziałek    s. Dobrosława Dębińska
05.06.2018    Wtorek          s. Reginalda Stokarska
06.06.2018    Środa            s. Seweryna Pietrzak
07.06.2018    Czwartek        s. Lidia Michalska
08.06.2018    Piątek            Ur. Najśw. Serca Jezusa
09.06.2018    Sobota           s. Klaudia Styczyńska
10.06.2018    Niedziela    
11.06.2018    Poniedziałek     s. Mirosława Walkosz
12.06.2018    Wtorek           s. Bogusława Tonderys
13.06.2018    Środa             s. Wojciecha Sołtysiak
14.06.2018    Czwartek        s. Euzebia Japoł
15.06.2018    Piątek            s. Urbana Kupisz
16.06.2018    Sobota           s. Tomisława Furman
17.06.2018    Niedziela    
18.06.2018    Poniedziałek     s. Fabiola Trznadel
19.06.2018    Wtorek           s. Zbigniewa Stąpor
20.06.2018    Środa             s. Witolda Penar
21.06.2018    Czwartek         s. Emanuela Froń
22.06.2018    Piątek             s. Anastazja Pękala
23.06.2018    Sobota            s. Eugenia Dziadosz
24.06.2018    Niedziela    
25.06.2018    Poniedziałek    s. Anuncjata Kober
26.06.2018    Wtorek           s. Ancilla Polak
27.06.2018    Środa             s. Sebastiana Cebula
28.06.2018    Czwartek        s. Boromeusza Nowakowska
29.06.2018    Piątek            Ur. Św. Ap. Piotra Pawła
30.06.2018    Sobota           s. Angelina Mucha
01.07.2018    Niedziela    
02.07.2018    Poniedziałek    s. Teona Milczarczyk
03.07.2018    Wtorek           s. Marcelina Matuszczak
04.07.2018    Środa             s. Felicyta Szmigielska
05.07.2018    Czwartek        s. Matea Bilik
06.07.2018    Piątek            s. Jana Ciołek
07.07.2018    Sobota           s. Witosława Skrzek
08.07.2018    Niedziela    
09.07.2018    Poniedziałek    s. Dobrawa Niemczak
10.07.2018    Wtorek           s. Nikodema Woźniak
11.07.2018    Środa             s. Ezechiela Suchan
12.07.2018    Czwartek        s. Agata Stefaniak
13.07.2018    Piątek            s. Hiacynta Popiel
14.07.2018    Sobota           s. Remigiusza Dziewit
15.07.2018    Niedziela    
16.07.2018    Poniedziałek    NMP z Góry Karmel
17.07.2018    Wtorek           s. Daria Szczurowska
18.07.2018    Środa             s. Alberta Skura
19.07.2018    Czwartek        s. Krzysztofa Skrzypczyńska
20.07.2018    Piątek            s. Lucjana Drapała
21.07.2018    Sobota           s. Honorata Stachowicz
22.07.2018    Niedziela    
23.07.2018    Poniedziałek     s. Marcela Gołębiewska
24.07.2018    Wtorek            s. Januaria Łukawska
25.07.2018    Środa              s. Marta Kołodziejczyk
26.07.2018    Czwartek         s. Cyryla Kramek
27.07.2018    Piątek             s. Weronika Szostak
28.07.2018    Sobota            s. Ireneusza Tomaszewska
29.07.2018    Niedziela    
30.07.2018    Poniedziałek     s. Symeona Pyz
31.07.2018    Wtorek           s. Michaela Kozera
01.08.2018    Środa             s. Karola Grduk
02.08.2018    Czwartek        s. Antonina Biernacka
03.08.2018    Piątek            s. Zenobia Musiał
04.08.2018    Sobota           s. Domicella   Dyndał
05.08.2018    Niedziela    
06.08.2018    Poniedziałek    s. Wiktoria Woźniak
07.08.2018    Wtorek           s. Goretti Bober
08.08.2018    Środa             s. Edyta Golińska
09.08.2018    Czwartek        s. Marcja Petrykowska
10.08.2018    Piątek             s. Juliusza Krajewska
11.08.2018    Sobota           s. Mariusza Tojza
12.08.2018    Niedziela    
13.08.2018    Poniedziałek     s. Agnieszka Chrapek
14.08.2018    Wtorek           s. Małgorzata Morawiak
15.08.2018    Środa            Wniebowzięcie NMP
16.08.2018    Czwartek        s. Teresilla Osuch
17.08.2018    Piątek            s. Angelika Witalec
18.08.2018    Sobota           s. Anatolia Linowska
19.08.2018    Niedziela    
20.08.2018    Poniedziałek     s. Barbara Chrapek
21.08.2018    Wtorek           s. Joela Głogowska
22.08.2018    Środa             s. Juwencja Fila
23.08.2018    Czwartek        s. Stanizja Kalisztan
24.08.2018    Piątek            s. Samuela Nigborowicz
25.08.2018    Sobota           s. Nereusza Czubińska
26.08.2018    Niedziela         M. Bożej Częstochowskiej
27.08.2018    Poniedziałek    s. Salawa Borkowska
28.08.2018    Wtorek           s. Immakulata Faustynowicz
29.08.2018    Środa             s. Kamila Nowak
30.08.2018    Czwartek        s. Celina Romanowska
31.08.2018    Piątek            s. Marianna Marczak
01.09.2018    Sobota           s. Hanna Ślęzak
02.09.2018    Niedziela    
03.09.2018    Poniedziałek    s. Eligia Opiłowska
04.09.2018    Wtorek          s. Roberta Prokopowicz    
05.09.2018    Środa            s. Magdalena Rojek
06.09.2018    Czwartek       s. Jadwiga Karolska
07.09.2018    Piątek           s. Paulina Król
08.09.2018    Sobota          s. Damaris Słyś
09.09.2018    Niedziela    
10.09.2018    Poniedziałek    s. Katarzyna Wodecka
11.09.2018    Wtorek    s. Dawida Ryll
12.09.2018    Środa    s. Rafała Bukowy
13.09.2018    Czwartek    s. Bernarda Wójtowicz
14.09.2018    Piątek    s. Chrystiana Skorża
15.09.2018    Sobota    s. Sylwia Kaźmierczak
16.09.2018    Niedziela    
17.09.2018    Poniedziałek    s. Eufemia Jórgowiak
18.09.2018    Wtorek    s. Nazariusza Leśniak
19.09.2018    Środa    s. Judyta Kopiec
20.09.2018    Czwartek    s. Noemi Łaszczewska
21.09.2018    Piątek    s. Zofia Marchewka
22.09.2018    Sobota    s. Halina Myśliwiec
23.09.2018    Niedziela    
24.09.2018    Poniedziałek    s. Lucylla Artwik
25.09.2018    Wtorek    s. Alina Niebrzydowska
26.09.2018    Środa    s. Gracjana Derlatka
27.09.2018    Czwartek    s. Gemma Byś
28.09.2018    Piątek    s. Diana Jonczyk
29.09.2018    Sobota    Ur. Św. Michała Archanioła
30.09.2018    Niedziela    
01.10.2018    Poniedziałek    s. Karolina Steuer
02.10.2018    Wtorek    s. Elwira Reguła
03.10.2018    Środa    s. Nina Walus
04.10.2018    Czwartek    s. Eleonora Skubisz
05.10.2018    Piątek    s. Sylwana Mucha
06.10.2018    Sobota    s. Ligia Kostyra
07.10.2018    Niedziela    
08.10.2018    Poniedziałek    s. Dolores Mermer
09.10.2018    Wtorek    s. Michalina Niećko
10.10.2018    Środa    s. Miriam Bochniak
11.10.2018    Czwartek    s. Dorota Burczyk
12.10.2018    Piątek    s. Cherubina Komisarz
13.10.2018    Sobota    s. Kornelia Dmoch
14.10.2018    Niedziela    
15.10.2018    Poniedziałek    s. Faustyna Gajda
16.10.2018    Wtorek    s. Estera Stadnicka
17.10.2018    Środa    s. Edwarda Grzywna
18.10.2018    Czwartek    s. Gaudencja Pietraszek
19.10.2018    Piątek    s. Dorota Szkółka
20.10.2018    Sobota    s. Huberta Buzor
21.10.2018    Niedziela    
22.10.2018    Poniedziałek    s. Tymoteusza Gumińska
23.10.2018    Wtorek    s. Zacharia Depta
24.10.2018    Środa    s. Michała Lysko
25.10.2018    Czwartek    s. Maria Sokulska
26.10.2018    Piątek    s. Elizeusza Bartochowska
27.10.2018    Sobota    s. Irmina Mosoń
28.10.2018    Niedziela    
29.10.2018    Poniedziałek    s. Marietta Kaleta
30.10.2018    Wtorek    s. Assunta Słysz
31.10.2018    Środa    s. Amadeusza Szawłoga
01.11.2018    Czwartek    Ur. Wszystkich Świętych
02.11.2018    Piątek    s. Patrycja Sowiźrał
03.11.2018    Sobota    s. Koleta Cyran
04.11.2018    Niedziela    
05.11.2018    Poniedziałek    s. Zyta Gutkowska
06.11.2018    Wtorek    s. Dominika Tuzimek
07.11.2018    Środa    s. Joachima Bieleń
08.11.2018    Czwartek    s. Anita Watroba
09.11.2018    Piątek    s. Maksymilla Igras
10.11.2018    Sobota    s. Eliza Włodyka
11.11.2018    Niedziela    
12.11.2018    Poniedziałek    s. Aurelia Opoń
13.11.2018    Wtorek    s. Wenancja Mielniczek
14.11.2018    Środa    s. Ines Arciszewska
15.11.2018    Czwartek    s. Serafina Misiura
16.11.2018    Piątek    s. Felicjana Tkaczyk
17.11.2018    Sobota    s. Tobiasza Marek
18.11.2018    Niedziela    
19.11.2018    Poniedziałek    s. Pauletta Wójcik
20.11.2018    Wtorek    s. Angela Musiał
21.11.2018    Środa    s. Mariola Bochniak
22.11.2018    Czwartek    s. Leticja Kotańska
23.11.2018    Piątek    s. Karina Pawłowska
24.11.2018    Sobota    s. Tarsycja Trusz
25.11.2018    Niedziela    
26.11.2018    Poniedziałek    s. Eliasza Cieślak
27.11.2018    Wtorek    s. Łukasza Mikos
28.11.2018    Środa    s. Kinga Walkiewicz
29.11.2018    Czwartek    s. Joanna Krupa
30.11.2018    Piątek    s. Cecylia Tomaszewska
01.12.2018    Sobota    s. Zofia Gędźba
02.12.2018    Niedziela    
03.12.2018    Poniedziałek    s. Ewa Dyczko
04.12.2018    Wtorek    s. Andrea Zamorska
05.12.2018    Środa    s. Rozalia Oleniacz
06.12.2018    Czwartek    s. Berenika Surdy
07.12.2018    Piątek    s. Anna Knutel
08.12.2018    Sobota    Niepokalane Poczęcie NMP
09.12.2018    Niedziela    
10.12.2018    Poniedziałek    s. Agnieszka Mars
11.12.2018    Wtorek    s. Józefina Bajek
12.12.2018    Środa    s. Ignacja Tomczyk
13.12.2018    Czwartek    s. Fides Modlińska
14.12.2018    Piątek    s. Lucyna Goj
15.12.2018    Sobota    s. Agata Ciesielczyk
16.12.2018    Niedziela    
17.12.2018    Poniedziałek    s. Małgorzata Torba
18.12.2018    Wtorek    s. Lucyna Maniak
19.12.2018    Środa    s. Iwona Szewc
20.12.2018    Czwartek    s. Urszula Szot
21.12.2018    Piątek    s. Małgorzata Siembida
22.12.2018    Sobota    s. Dorota Pawłowska
23.12.2018    Niedziela    
24.12.2018    Poniedziałek    s. Alicja Roś
25.12.2018    Wtorek    BOŻE NARODZENIE
26.12.2018    Środa    Św. Szczepana
27.12.2018    Czwartek    s. Ewa Górlicka
28.12.2018    Piątek    s. Agnieszka Zych
29.12.2018    Sobota    s. Lucyna Wajda
30.12.2018    Niedziela    
31.12.2018    Poniedziałek    s. Lidia Gumienna
01.01.2019    Wtorek    NOWY ROK
02.01.2019    Środa    s. Agnieszka Buczakowska
03.01.2019    Czwartek    s. Joanna Sławniak
04.01.2019    Piątek    s. Dorota Sokołowska
05.01.2019    Sobota    s. Maria Arciszewska
06.01.2019    Niedziela    
07.01.2019    Poniedziałek    s. Agata Krupa
08.01.2019    Wtorek    s. Antonina Chrobak
09.01.2019    Środa    s. Anna Rachwał
10.01.2019    Czwartek    s. Wiesława Szewczyk
11.01.2019    Piątek    s. Monika Świercz
12.01.2019    Sobota    s. Kinga Sokołowska
13.01.2019    Niedziela    
14.01.2019    Poniedziałek    s. Grażyna Gołda
15.01.2019    Wtorek    s. Barbara Gozdecka
16.01.2019    Środa    s. Małgorzata Bąk
17.01.2019    Czwartek    s. Joanna Krejza
18.01.2019    Piątek    s. Antonina Lisowska
19.01.2019    Sobota    s. Monika Obłękowska
20.01.2019    Niedziela    
21.01.2019    Poniedziałek    s. Monika Gronek
22.01.2019    Wtorek    s. Katarzyna Świątek
23.01.2019    Środa    s. Paulina Wojdyła
24.01.2019    Czwartek    s. Edyta Wokurka
25.01.2019    Piątek    s. Izabela Gosk
26.01.2019    Sobota    s. Agnieszka Osiatycka
27.01.2019    Niedziela    
28.01.2019    Poniedziałek    s. Monika Sudy
29.01.2019    Wtorek    s. Jolanta Grzywna
30.01.2019    Środa    Bł. Ks. Br. Markiewicza
31.01.2019    Czwartek    s. Katarzyna Szymańska
01.02.2019    Piątek    s. Anna Adamowicz
02.02.2019    Sobota    Ofiarowanie Pańskie
03.02.2019    Niedziela    
04.02.2019    Poniedziałek    s. Ksenia Buksa
05.02.2019    Wtorek    s. Urszula Dzika
06.02.2019    Środa    s. Renata Hrynkiewicz
07.02.2019    Czwartek    s. Katarzyna Nowak
08.02.2019    Piątek    s. Anna Białek
09.02.2019    Sobota    s. Agnieszka Szeląg
10.02.2019    Niedziela    
11.02.2019    Poniedziałek    s. Agnieszka Mastej
12.02.2019    Wtorek    s. Ewa Sekita
13.02.2019    Środa    s. Aldona Grzywna
14.02.2019    Czwartek    s. Anna Ofman
15.02.2019    Piątek    s. Magda Karamuz
16.02.2019    Sobota    s. Ewelina Kotwica
17.02.2019    Niedziela    
18.02.2019    Poniedziałek    s. Monika Kubiszyn
19.02.2019    Wtorek    s. Barbara Kielar
20.02.2019    Środa    s. Elżbieta Borek
21.02.2019    Czwartek    s. now. Diana Sinicka
22.02.2019    Piątek    s. now. Anna Greszta
23.02.2019    Sobota    s. now. Magdalena Grzybek
24.02.2019    Niedziela    
25.02.2019    Poniedziałek    s. now. Kinga Konstanty
26.02.2019    Wtorek    s. now. Weronika Sołtysiak
27.02.2019    Środa    post. Emilia Danicka
28.02.2019    Czwartek    post. Dominika Niemczyk
01.03.2019    Piątek    kand. Małgorzata Kolanko
02.03.2019    Sobota    kand. Agnieszka Wanat

Dodane przez sMonika dnia 15 lipiec 2018 22:29 · 0 Komentarzy · 401 Czytań · Drukuj · PDF document
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
off
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Na dzisiaj
Losowa fotka
Godnie i pogodnie
Godnie i pogodnie
Święto Patronalne
Pomoc Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

smc
14/08/2018 22:26
Michalitka wśród twórców Oratorium Kalwaryjskiego "Oto Matka Twoja" link

smc
10/07/2018 22:35
Polecamy krótki montaż po spotkaniu misyjnym w Radomiu link

sMonika
24/04/2018 11:50
O Jubileuszu 90. lecia Zatwierdzenia Zgromadzenia link

smc
15/04/2018 18:50
"POWOŁANIE W POWOŁANIU" reportaż o posłudze misyjnej w Kamerunie w TV Trwam link

Archiwum
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.