Hide/Show Panels Hide/Show Panels
off
Post i modlitwa o powołania 2019/2020
 Post i modlitwa o powołania 2019/2020

L.P.

DATA DZIEŃ IMIĘ I NAZWISKO SIOSTRY PLACÓWKA

26.03.2019 Wtorek M. Julia Szteliga M. Piastowe

27.03.2019 Środa s. Zacharia Depta M. Piastowe

28.03.2019 Czwartek s. Dominika Tuzimek Warszawa (Bemowo)

29.03.2019 Piątek s. Koleta Cyran Jasło (Szkolna)

30.03.2019 Sobota s. Agata Krupa Kraków (Kosocicka)

31.03.2019 Niedziela    

01.04.2019 Poniedziałek s. Gabriela Sporniak M. Piastowe

02.04.2019 Wtorek s. Klara Rogala M. Piastowe

03.04.2019 Środa s. Mieczysława Kozioł M. Piastowe

04.04.2019 Czwartek s. Stanisława Stępień M. Piastowe

05.04.2019 Piątek s. Rafaela Glińska Kraków, Aleksandry

06.04.2019 Sobota s. Regina Herbut M. Piastowe

07.04.2019 Niedziela    

08.04.2019 Poniedziałek s. Lucyna Białczyk M. Piastowe

09.04.2019 Wtorek s. Edmunda Milczarczyk Wysoka Strzyżowska

10.04.2019 Środa s. Zefiryna Kulej M. Piastowe

11.04.2019 Czwartek s. Kasjana Błędzińska M. Piastowe

12.04.2019 Piątek s. Dobrosława Dębińska M. Piastowe

13.04.2019 Sobota s. Reginalda Stokarska Szydłowiec

14.04.2019 Niedziela    

15.04.2019 Poniedziałek s. Seweryna Pietrzak M. Piastowe

16.04.2019 Wtorek s. Lidia Michalska Warszawa, Gołąbki

17.04.2019 Środa s. Klaudia Styczyńska M. Piastowe

18.04.2019 Czwartek Wielki Czwartek  

19.04.2019 Piątek Wielki Piątek  

20.04.2019 Sobota Wielka Sobota  

21.04.2019 Niedziela WIELKANOC  

22.04.2019 Poniedziałek Poniedziałek Wielkanocny  

23.04.2019 Wtorek s. Mirosława Walkosz M. Piastowe

24.04.2019 Środa s. Bogusława Tonderys M. Piastowe

25.04.2019 Czwartek s. Wojciecha Sołtysiak M. Piastowe

26.04.2019 Piątek s. Euzebia Japoł Pruchnik

27.04.2019 Sobota s. Urbana Kupisz Radom, Wernera

28.04.2019 Niedziela    

29.04.2019 Poniedziałek s. Tomisława Furman M. Piastowe

30.04.2019 Wtorek s. Zbigniewa Stąpor M. Piastowe

01.05.2019 Środa s. Witolda Penar M. Piastowe

02.05.2019 Czwartek s. Emanuela Froń Wielopole Skrzyńskie

03.05.2019 Piątek NMP Królowej Polski  

04.05.2019 Sobota s. Anastazja Pękala M. Piastowe

05.05.2019 Niedziela    

06.05.2019 Poniedziałek s. Eugenia Dziadosz M. Piastowe

07.05.2019 Wtorek s. Ancilla Polak M. Piastowe

08.05.2019 Środa s. Sebastiana Cebula Przemyśl, Basztowa

09.05.2019 Czwartek s. Boromeusza Nowakowska M. Piastowe

10.05.2019 Piątek s. Angelina Mucha Klimkówka

11.05.2019 Sobota s. Teona Milczarczyk Wysoka Strzyżowska

12.05.2019 Niedziela    

13.05.2019 Poniedziałek s. Marcelina Matuszczak M. Piastowe

14.05.2019 Wtorek s. Felicyta Szmigielska Kolonia (Niemcy)

15.05.2019 Środa s. Matea Bilik M. Piastowe

16.05.2019 Czwartek s. Jana Ciołek Kowala

17.05.2019 Piątek s. Witosława Skrzek Wielopole Skrzyńskie

18.05.2019 Sobota s. Dobrawa Niemczak M. Piastowe

19.05.2019 Niedziela    

20.05.2019 Poniedziałek s. Nikodema Woźniak M. Piastowe

21.05.2019 Wtorek s. Ezechiela Suchan M. Piastowe

22.05.2019 Środa s. Agata Stefaniak Klimkówka

23.05.2019 Czwartek s. Hiacynta Popiel Przemyśl, Prądzyńskiego

24.05.2019 Piątek s. Remigiusza Dziewit Kraków, Kosocicka

25.05.2019 Sobota s. Daria Szczurowska Mochnaczka

26.05.2019 Niedziela    

27.05.2019 Poniedziałek s. Alberta Skura Warszawa, Gołąbki

28.05.2019 Wtorek s. Krzysztofa Skrzypczyńska M. Piastowe

29.05.2019 Środa s. Lucjana Drapała Balengou (Kamerun)

30.05.2019 Czwartek s. Honorata Stachowicz M. Piastowe

31.05.2019 Piątek s. Marcela Gołębiewska M. Piastowe

01.06.2019 Sobota s. Januaria Łukawska M. Piastowe

02.06.2019 Niedziela    

03.06.2019 Poniedziałek s. Marta Kołodziejczyk Szydłowiec

04.06.2019 Wtorek s. Cyryla Kramek Pawlikowice

05.06.2019 Środa s. Weronika Szostak M. Piastowe

06.06.2019 Czwartek s. Ireneusza Tomaszewska Przytyk

07.06.2019 Piątek s. Symeona Pyz Wołomin

08.06.2019 Sobota s. Michaela Kozera Widełka

09.06.2019 Niedziela Ur. Zesłania Ducha Św.  

10.06.2019 Poniedziałek NMP Matki Kościoła  

11.06.2019 Wtorek s. Karola Grduk Szydłowiec

12.06.2019 Środa s. Antonina Biernacka M. Piastowe

13.06.2019 Czwartek s. Zenobia Musiał Radom, Wernera

14.06.2019 Piątek s. Domicella Dyndał M. Piastowe

15.06.2019 Sobota s. Wiktoria Woźniak Widełka

16.06.2019 Niedziela Ur. Najświętszej Trójcy  

17.06.2019 Poniedziałek s. Goretti Bober Nguelemendouka (Kamerun)

18.06.2019 Wtorek s. Edyta Golińska Monte Sant Angelo (Włochy)

19.06.2019 Środa s. Marcja Petrykowska Mochnaczka

20.06.2019 Czwartek Ur. Bożego Ciała  

21.06.2019 Piątek s. Juliusza Krajewska Wielopole Skrzyńskie

22.06.2019 Sobota s. Mariusza Tojza M. Piastowe

23.06.2019 Niedziela    

24.06.2019 Poniedziałek s. Leonia Przybyło M. Piastowe

25.06.2019 Wtorek s. Agnieszka Chrapek Ząbki

26.06.2019 Środa s. Małgorzata Morawiak Kolonia (Niemcy)

27.06.2019 Czwartek s. Teresilla Osuch Betare-Oya (Kamerun)

28.06.2019 Piątek Ur. Najśw.Serca Pana Jezusa  

29.06.2019 Sobota Ur. Św. Piotra i Pawła  

30.06.2019 Niedziela    

01.07.2019 Poniedziałek s. Angelika Witalec Joinville-le-Pont (Francja)

02.07.2019 Wtorek s. Anatolia Linowska Przemyśl, Basztowa

03.07.2019 Środa s. Barbara Chrapek Ząbki

04.07.2019 Czwartek s. Joela Głogowska M. Piastowe

05.07.2019 Piątek s. Juwencja Fila Mochnaczka

06.07.2019 Sobota s. Stanizja Kalisztan Wasiliszki (Białoruś)

07.07.2019 Niedziela    

08.07.2019 Poniedziałek s. Samuela Nigborowicz M. Piastowe

09.07.2019 Wtorek s. Nereusza Czubińska M. Piastowe

10.07.2019 Środa s. Salawa Borkowska Wielopole

11.07.2019 Czwartek s. Immakulata Faustynowicz Nguelemendouka (Kamerun)

12.07.2019 Piątek s. Kamila Nowak Kolonia (Niemcy)

13.07.2019 Sobota s. Celina Romanowska Radom, Wernera

14.07.2019 Niedziela    

15.07.2019 Poniedziałek s. Marianna Marczak M. Piastowe

16.07.2019 Wtorek s. Hanna Ślęzak Warszawa, Gołąbki

17.07.2019 Środa s. Eligia Opiłowska Warszawa, Gołąbki

18.07.2019 Czwartek s. Roberta Prokopowicz M. Piastowe

19.07.2019 Piątek s. Magdalena Rojek Szydłowiec

20.07.2019 Sobota s. Łucja Ożóg Miejsce Piastowe

21.07.2019 Niedziela    

22.07.2019 Poniedziałek s. Jadwiga Karolska M. Piastowe

23.07.2019 Wtorek s. Paulina Król Warszawa, Gołąbki

24.07.2019 Środa s. Damaris Słyś Dusseldorf (Niemcy)

25.07.2019 Czwartek s. Katarzyna Wodecka Jasło, Floriańska

26.07.2019 Piątek s. Dawida Ryll Przemyśl, Basztowa

27.07.2019 Sobota s. Rafała Bukowy M. Piastowe

28.07.2019 Niedziela    

29.07.2019 Poniedziałek s. Bernarda Wójtowicz Ząbki

30.07.2019 Wtorek s. Natanaela Bednarczyk Miejsce Piastowe

31.07.2019 Środa s. Chrystiana Skorża Kraków, Aleksandry

01.08.2019 Czwartek s. Sylwia Kaźmierczak Radom, Wernera

02.08.2019 Piątek s. Eufemia Jórgowiak Wołomin

03.08.2019 Sobota s. Nazariusza Leśniak Poronin

04.08.2019 Niedziela    

05.08.2019 Poniedziałek s. Judyta Kopiec Poronin

06.08.2019 Wtorek s. Noemi Łaszczewska Głogów Małopolski

07.08.2019 Środa s. Maksymiliana Ciepała Miejsce Piastowe

08.08.2019 Czwartek s. Zofia Marchewka Nowy Jaryczów (Ukraina)

09.08.2019 Piątek s. Halina Myśliwiec Joinville-le-Pont (Francja)

10.08.2019 Sobota s. Lucylla Artwik Kowala

11.08.2019 Niedziela    

12.08.2019 Poniedziałek s. Alina Niebrzydowska Kowala

13.08.2019 Wtorek s. Gracjana Derlatka Radom, Wernera

14.08.2019 Środa s. Gemma Byś Betare-Oya (Kamerun)

15.08.2019 Czwartek Wniebowzięcie NMP  

16.08.2019 Piątek s. Diana Jonczyk Klimkówka

17.08.2019 Sobota s. Karolina Steuer M. Piastowe

18.08.2019 Niedziela    

19.08.2019 Poniedziałek s. Elwira Reguła Częstochowa

20.08.2019 Wtorek s. Nina Walus M. Piastowe

21.08.2019 Środa s. Eleonora Skubisz Częstochowa

22.08.2019 Czwartek s. Sylwana Mucha Poronin

23.08.2019 Piątek s. Ligia Kostyra M. Piastowe

24.08.2019 Sobota s. Dolores Mermer M. Piastowe

25.08.2019 Niedziela    

26.08.2019 Poniedziałek M. Bożej Częstochowskiej  

27.08.2019 Wtorek s. Michalina Niećko M. Piastowe
Dodane przez sMonika dnia 13 marzec 2019 12:12 · 0 Komentarzy · 588 Czytań · Drukuj · PDF document
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
off
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Na dzisiaj
Losowa fotka
Mchawa
Mchawa
niedziele powolaniowe
Pomoc Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

smc
15/05/2019 20:19
W Radio Fara o śp. s. Gabrieli Sporniak link

smc
10/05/2019 19:58
"Chwila z Matką Anną" link

smc
10/05/2019 19:57
Dziękczynienie na Nabożeństwie Fatimskim link

smc
07/02/2019 10:37
W radio Fara o michalickim powołaniu link

smc
20/01/2019 21:45
Radio Fara informacja o Sł.B. Matce Annie Kaworek link

smc
15/01/2019 19:16
Radio Watykańskie informacja o heroiczności cnót Sł.B. Anny Kaworek link

smc
04/01/2019 01:32
Modlitwa o beatyfikację Matki Anny, kazanie ks. K. Poświata CSMA link

smc
01/10/2018 17:12
Fotorelacja ze spotkania Rodzin Zaprzyjaźnionych w Miejscu Piastowym link

smc
16/09/2018 12:21
III Kongres Młodych Osób Konsekrowanych link

sMonika
05/09/2018 18:49
O Michalitkach w TVP "Coś dla Ciebie" link

smc
14/08/2018 22:26
Michalitka wśród twórców Oratorium Kalwaryjskiego "Oto Matka Twoja" link

smc
10/07/2018 22:35
Polecamy krótki montaż po spotkaniu misyjnym w Radomiu link

Archiwum
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.