Hide/Show Panels Hide/Show Panels
off

Post powołaniowy cz I.


POST  I  MODLITWA  O  POWOŁANIA od 04. 12. 2020 r.

L.P. DATA DZIEŃ IMIĘ I NAZWISKO SIOSTRY PLACÓWKA
1.         04.12.2020 Piątek M. Julia Szteliga M. Piastowe
2.         05.12.2020 Sobota s. Zacharia Depta M. Piastowe
3.         06.12.2020 Niedziela
4.         07.12.2020 Poniedziałek s. Dominika Tuzimek M. Piastowe
5.         08.12.2020 Wtorek Niepokalane Poczęcie NMP
6.         09.12.2020 Środa s. Koleta Cyran M. Piastowe
7.         10.12.2020 Czwartek s. Agata Krupa M. Piastowe
8.         11.12.2020 Piątek s. Klara Rogala M. Piastowe
9.         12.12.2020 Sobota s. Mieczysława Kozioł M. Piastowe
10.     13.12.2020 Niedziela
11.     14.12.2020 Poniedziałek s. Stanisława Stępień M. Piastowe
12.     15.12.2020 Wtorek s. Rafaela Glińska M. Piastowe
13.     16.12.2020 Środa s. Regina Herbut M. Piastowe
14.     17.12.2020 Czwartek s. Lucyna Białczyk M. Piastowe
15.     18.12.2020 Piątek s. Edmunda Milczarczyk M. Piastowe
16.     19.12.2020 Sobota s. Zefiryna Kulej M. Piastowe
17.     20.12.2020 Niedziela
18.     21.12.2020 Poniedziałek s. Dobrosława Dębińska M. Piastowe
19.     22.12.2020 Wtorek s. Reginalda Stokarska M. Piastowe
20.     23.12.2020 Środa s. Seweryna Pietrzak M. Piastowe
21.     24.12.2020 Czwartek s. Lidia Michalska Warszawa, Gołąbki
22.     25.12.2020 Piątek BOŻE NARODZENIE
23.     26.12.2020 Sobota Św. Szczepana
24.     27.12.2020 Niedziela
25.     28.12.2020 Poniedziałek s. Klaudia Styczyńska M. Piastowe
26.     29.12.2020 Wtorek s. Euzebia Japoł M. Piastowe
27.     30.12.2020 Środa s. Urbana Kupisz Radom, Wernera
28.     31.12.2020 Czwartek s. Tomisława Furman M. Piastowe
29.     01.01.2021 Piątek NOWY ROK
30.     02.01.2021 Sobota s. Zbigniewa Stąpor M. Piastowe
31.     03.01.2021 Niedziela
32.     04.01.2021 Poniedziałek s. Witolda Penar M. Piastowe
33.     05.01.2021 Wtorek s. Emanuela Froń Wielopole Skrzyńskie
34.     06.01.2021 Środa Objawienie Pańskie
35.     07.01.2021 Czwartek s. Anastazja Pękala M. Piastowe
36.     08.01.2021 Piątek s. Eugenia Dziadosz M. Piastowe
37.     09.01.2021 Sobota s. Ancilla Polak M. Piastowe 
38.     10.01.2021 Niedziela
39.     11.01.2021 Poniedziałek s. Boromeusza Nowakowska M. Piastowe
40.     12.01.2021 Wtorek s. Angelina Mucha M. Piastowe
41.     13.01.2021 Środa s. Teona Milczarczyk Klimkówka
42.     14.01.2021 Czwartek s. Marcelina Matuszczak M. Piastowe
43.     15.01.2021 Piątek s. Felicyta Szmigielska M. Piastowe
44.     16.01.2021 Sobota s. Matea Bilik M. Piastowe
45.     17.01.2021 Niedziela
46.     18.01.2021 Poniedziałek s. Jana Ciołek Kowala
47.     19.01.2021 Wtorek s. Witosława Skrzek Wielopole Skrzyńskie
48.     20.01.2021 Środa s. Dobrawa Niemczak M. Piastowe
49.     21.01.2021 Czwartek s. Nikodema Woźniak M. Piastowe
50.     22.01.2021 Piątek s. Ezechiela Suchan M. Piastowe
51.     23.01.2021 Sobota s. Agata Stefaniak Klimkówka
52.     24.01.2021 Niedziela
53.     25.01.2021 Poniedziałek s. Hiacynta Popiel Przemyśl, Prądzyńskiego
54.     26.01.2021 Wtorek s. Remigiusza Dziewit Kraków, Kosocicka
55.     27.01.2021 Środa s. Daria Szczurowska Mochnaczka
56.     28.01.2021 Czwartek s. Alberta Skura Warszawa, Gołąbki
57.     29.01.2021 Piątek s. Krzysztofa Skrzypczyńska M. Piastowe
58.     30.01.2021 Sobota Bł. Ks. Br. Markiewicza
59.     31.01.2021 Niedziela
60.     01.02.2021 Poniedziałek s. Lucjana Drapała Balengou (Kamerun)
61.     02.02.2021 Wtorek Ofiarowanie Pańskie
62.     03.02.2021 Środa s. Marcela Gołębiewska Wielopole Skrzyńskie
63.     04.02.2021 Czwartek s. Januaria Łukawska M. Piastowe
64.     05.02.2021 Piątek s. Marta Kołodziejczyk Przytyk
65.     06.02.2021 Sobota s. Cyryla Kramek Pawlikowice
66.     07.02.2021 Niedziela
67.     08.02.2021 Poniedziałek s. Weronika Szostak M. Piastowe
68.     09.02.2021 Wtorek s. Ireneusza Tomaszewska Radom, Wernera
69.     10.02.2021 Środa s. Symeona Pyz Wołomin
70.     11.02.2021 Czwartek s. Michaela Kozera Przytyk
71.     12.02.2021 Piątek s. Karola Grduk Szydłowiec
72.     13.02.2021 Sobota s. Antonina Biernacka M. Piastowe
73.     14.02.2021 Niedziela
74.     15.02.2021 Poniedziałek s. Zenobia Musiał Radom, Wernera
75.     16.02.2021 Wtorek s. Domicella Dyndał M. Piastowe
76.     17.02.2021 Środa s. Wiktoria Woźniak Widełka
77.     18.02.2021 Czwartek s. Goretti Bober Nguelemendouka (Kamerun)
78.     19.02.2021 Piątek s. Edyta Golińska Monte Sant Angelo (Włochy)
79.     20.02.2021 Sobota s. Marcja Petrykowska Widełka
80.     21.02.2021 Niedziela
81.     22.02.2021 Poniedziałek s. Juliusza Krajewska Wielopole Skrzyńskie
82.     23.02.2021 Wtorek s. Mariusza Tojza M. Piastowe
83.     24.02.2021 Środa s. Leonia Przybyło San Antonio (Paragwaj)
84.     25.02.2021 Czwartek s. Agnieszka Chrapek Ząbki
85.     26.02.2021 Piątek s. Małgorzata Morawiak M. Piastowe
86.     27.02.2021 Sobota s. Teresilla Osuch Betare-Oya (Kamerun)
87.     28.02.2021 Niedziela  
88.     01.03.2021 Poniedziałek s. Angelika Witalec Joinville-le-Pont (Francja)
89.     02.03.2021 Wtorek s. Anatolia Linowska M. Piastowe
90.     03.03.2021 Środa s. Barbara Chrapek Ząbki
91.     04.03.2021 Czwartek s. Joela Głogowska Kraków, Kosocicka
92.     05.03.2021 Piątek s. Juwencja Fila Głogów Małopolski
93.     06.03.2021 Sobota s. Stanizja Kalisztan Wasiliszki (Białoruś)
94.     07.03.2021 Niedziela
95.     08.03.2021 Poniedziałek s. Samuela Nigborowicz M. Piastowe
96.     09.03.2021 Wtorek s. Nereusza Czubińska M. Piastowe
97.     10.03.2021 Środa s. Salawa Borkowska Wielopole Skrzyńskie 
98.     11.03.2021 Czwartek s. Immakulata Faustynowicz Nguelemendouka (Kamerun)
99.     12.03.2021 Piątek s. Kamila Nowak Kolonia (Niemcy)
100.                        13.03.2021 Sobota s. Celina Romanowska Radom, Wernera
101.                        14.03.2021 Niedziela
102.                        15.03.2021 Poniedziałek s. Marianna Marczak Pawlikowice
103.                        16.03.2021 Wtorek s. Hanna Ślęzak Warszawa, Gołąbki
104.                        17.03.2021 Środa s. Eligia Opiłowska Warszawa, Gołąbki
105.                        18.03.2021 Czwartek s. Roberta Prokopowicz M. Piastowe
106.                        19.03.2021 Piątek Uroczystość  Św. Józefa
107.                        20.03.2021 Sobota s. Magdalena Rojek Szydłowiec
108.                        21.03.2021 Niedziela
109.                        22.03.2021 Poniedziałek s. Łucja Ożóg Warszawa, Gołąbki
110.                        23.03.2021 Wtorek s. Jadwiga Karolska Warszawa, Gołąbki
111.                        24.03.2021 Środa s. Paulina Król Warszawa, Gołąbki
112.                        25.03.2021 Czwartek Zwiastowanie  NMP
113.                        26.03.2021 Piątek s. Damaris Słyś Dusseldorf (Niemcy)
114.                        27.03.2021 Sobota s. Katarzyna Wodecka Jasło, Floriańska
115.                        28.03.2021 Niedziela
116.                        29.03.2021 Poniedziałek s. Dawida Ryll Warszawa, Gołąbki
117.                        30.03.2021 Wtorek s. Rafała Bukowy Przemyśl, Basztowa
118.                        31.03.2021 Środa s. Bernarda Wójtowicz Ząbki
119.                        01.04.2021 Czwartek Wielki Czwartek
120.                        02.04.2021 Piątek Wielki Piątek
121.                        03.04.2021 Sobota Wielka Sobota
122.                        04.04.2021 Niedziela WIELKANOC
123.                        05.04.2021 Poniedziałek Poniedziałek Wielkanocny
124.                        06.04.2021 Wtorek s. Natanaela Bednarczyk Poronin
125.                        07.04.2021 Środa s. Chrystiana Skorża Wołomin
126.                        08.04.2021 Czwartek s. Sylwia Kaźmierczak Kraków, Aleksandry
127.                        09.04.2021 Piątek s. Eufemia Jórgowiak Wołomin
128.                        10.04.2021 Sobota s. Nazariusza Leśniak Poronin
129.                        11.04.2021 Niedziela
130.                        12.04.2021 Poniedziałek s. Judyta Kopiec Radom, Kwiatkowskiego
131.                        13.04.2021 Wtorek s. Noemi Łaszczewska Kraków, Kosocicka
132.                        14.04.2021 Środa s. Maksymiliana Ciepała Miejsce Piastowe
133.                        15.04.2021 Czwartek s. Zofia Marchewka Nowy Jaryczów (Ukraina)
134.                        16.04.2021 Piątek s. Halina Myśliwiec Joinville-le-Pont (Francja)
135.                        17.04.2021 Sobota s. Lucylla Artwik Mochnaczka
136.                        18.04.2021 Niedziela
137.                        19.04.2021 Poniedziałek s. Alina Niebrzydowska Głogów Małopolski
138.                        20.04.2021 Wtorek s. Gracjana Derlatka Radom, Wernera
139.                        21.04.2021 Środa s. Gemma Byś Betare-Oya (Kamerun)
140.                        22.04.2021 Czwartek s. Diana Jonczyk Warszawa, Bemowo
141.                        23.04.2021 Piątek s. Karolina Steuer M. Piastowe
142.                        24.04.2021 Sobota s. Elwira Reguła Częstochowa
143.                        25.04.2021 Niedziela
144.                        26.04.2021 Poniedziałek s. Nina Walus Częstochowa
145.                        27.04.2021 Wtorek s. Eleonora Skubisz Częstochowa
146.                        28.04.2021 Środa s. Sylwana Mucha Wołomin
147.                        29.04.2021 Czwartek s. Ligia Kostyra M. Piastowe
148.                        30.04.2021 Piątek s. Dolores Mermer Przemyśl, Basztowa
149.                        01.05.2021 Sobota s. Michalina Niećko Pruchnik
150.                        02.05.2021 Niedziela
151.                        03.05.2021 Poniedziałek NMP Królowej Polski
152.                        04.05.2021 Wtorek s. Miriam Bochniak M. Piastowe
153.                        05.05.2021 Środa s. Dorota Burczyk Przemyśl, Basztowa
154.                        06.05.2021 Czwartek s. Cherubina Komisarz Nowy Jaryczów (Ukraina)
155.                        07.05.2021 Piątek s. Kornelia Dmoch Warszawa, Gołąbki
Dodane przez sMonika dnia 09 grudzień 2020 09:33 · 0 Komentarzy · 2091 Czytań · Drukuj · PDF document
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
off
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Na dzisiaj
Losowa fotka
będzie dobrze
będzie dobrze
Konkurs Michałowy
Pomoc Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

sMonika
15/03/2021 20:46
Relacja z Domu Samotnej Matki w Przemyślu w TVP 1
link
miedzy-ziemia-a-nie bem,14
032021,5242716 1


sMonika
30/11/2020 16:20
S. Dorota Burczyk-O zdalnej katechezie w Radio Fara
link
iwum-mp3/rtd-2020-1 1-24-a
ktywizacja_dzi eci_na_zdal
nej_katec hezie_sDorota-Bu
rczy k.mp3


sMonika
28/10/2020 11:33
Wywiad z s. Hiacyntą link

Archiwum
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.