Pielgrzymka do Kałkowa

30 sierpnia 2025 siostry z radomskich placówek pielgrzymowały do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Kałkowie, by prosić o kanonizację bł. ks. Bronisława Markiewicza, beatyfikację Czcigodnej Służebnicy Bożej Matki Anny Kaworek oraz o nowe powołania.

Wspólnota Niewiast Mi-ka-EL z Szydłowca na dniu skupienia w Radomiu

W sobotę, 13 czerwca, Wspólnota Niewiast MI KA EL z Szydłowca wraz z ks. Adrianem oraz s. Joelą przeżywała dzień skupienia w Oratorium Katolickiej Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej Zgromadzenia Sióstr św. Michała Archanioła w Radomiu.