Dzień Wspólnoty Niewiast Mi-ka-El z mazowieckiej części Polski

Piękny, rekolekcyjny dzień Wspólnoty Niewiast Mi-ka-El. Turno 30 września 2023 r.
Przyjechały na te krótkie rekolekcje Niewiasty z pięciu Wspólnot z mazowieckiej części Polski: z Radomia Ustronia i Radomia Wernera, Szydłowca, Warszawy Bemowa i z Wołomina. Łącznie było 93 uczestniczek,
w tym 85 Niewiast oraz Siostra Koordynatorka s. Zacharia – Wikaria Generalna, Siostry Moderatorki:
s. Joela, s. Dawida, s. Diana, s. Judyta, s. Sylwana, s. Chrystiana i s. Gracjana. Konferencje wygłosił ks. Mateusz Szerszeń CSMA. Dziękujemy za piękny czas i bogate treści. Kobiety, o których mówi Biblia, a których znaczenie pogłębił nam ks. Mateusz (m.in. Ewa, czy kobieta uzdrowiona z krwotoku) nadal przemawiają do nas i uczą…. Wspólna modlitwa, czas na osobistą rozmowę z Panem, chwile radości bycia razem, to tylko hasła, za którymi dla każdej z uczestniczek kryją się głębsze treści.
Rekolekcje były też czasem odnowienia przynależności do Wspólnoty czy złożenia po raz pierwszy takiej deklaracji (na rok). Niech św. Michał Archanioł wspiera wszystkie nasze kochane, dzielne Niewiasty, które szukają Boga i znajdują czas na osobistą formację i służbę dla Jezusa wraz ze Zgromadzeniem Sióstr św. Michała Archanioła.