20 czerwca 2026 roku w Miejscu Piastowym odbyły się spotkania kończące rok formacyjny
trzech wspólnot Niewiast MI-ka-EL.
Na dzień skupienia przybyły niewiasty z Przemyśla i Pruchnika wraz z siostrami moderatorkami.
Program obejmował wspólną modlitwę, konferencję, czas na refleksję oraz integrację uczestniczek.
Wspólnota z Miejsca Piastowego świętowała zakończenie roku formacyjnego podczas pikniku zorganizowanego w ogrodach zakonnych.
Ze wszystkimi wspólnotami spotkały się Matka Generalna Zgromadzenia św. Michała Archanioła,
m. Maksymiliana Ciepała, oraz s. Zacharia Depta, koordynatorka Wspólnot Niewiast MI-ka-EL.
Była to okazja do wspólnej modlitwy, rozmów, podsumowania mijającego roku formacyjnego
oraz umocnienia więzi między wspólnotami.

