Zakończenie roku w edukacji domowej

Dziś 11 szczęśliwych pierwszo i drugoklasistów zakończyła rok szkolny w domowym nauczaniu,
które odbywało się w naszym domu w Warszawie Gołąbkach. Dzieci przynależą do Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im ks. J. Twardowskiego w Ząbkach, ale miniony rok spędziły w kameralnej domowej atmosferze, w placówce prowadzonej przez naszą Fundację „Pod Skrzydłami Świętego Michała Archanioła.” Po wspólnej Eucharystii w kościele parafialnym z dumą odebrały świadectwa i nagrody za pilną naukę
i wyruszają na zasłużone wakacje. Dzieciom gratulujemy a wszystkim, którzy towarzyszyli im w tym roku, dziękujemy za zaangażowanie i serca oddane dla najmłodszych.